









Kod producenta:
HCS021FRF
Gwarancja:
12 miesięcy (gwarancja producenta)
| Zewnętrzny czujnik wilgotności gleby RainPoint | |
|---|---|
| Producent | RainPoint |
| Model | HCS021FRF |
| Pomiar wilgotności | 0%–100% RH |
| Zakres temperatur | Od -20°C do 60°C |
| Pomiar natężenia światła | 0–200 000 lx |
| Łączność | Wi-Fi 2.4 GHz |
| Zasięg | Do 60 m |
| Klasa szczelności | IPX5 |
| Zasilanie | 3 × bateria AA (brak w zestawie) |
| Wymiary | 222 × 69 × 72 mm |
Dodaj opinię
Ostatnio oglądane



