





| Eufy SoloCam S340 | |
|---|---|
| Rozdzielczość | 3K (2880×1620) szerokokątny, 2K (2304×1296) teleobiektyw |
| Zoom | Hybrydowy, 8-krotny |
| Tryb nocny | Kolorowy, reflektor noktowizyjny |
| Pole widzenia | 135° |
| Obrót i pochylenie | 360° poziomo, 70° pionowo |
| Zasięg detekcji | Do 15 m |
| Sztuczna inteligencja | Wykrywanie ruchu, ludzi, pojazdów |
| Pamięć | Wbudowana pamięć eMMC 8 GB |
| Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Integracje | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Kompatybilność | HomeBase 3 |
| Panel słoneczny | 2,2 W, odłączany i regulowany |
| Zasilanie | Bateria (do 3 mies.) lub panel Forever |
| Odporność | Tak (IP odporność pogodowa) |
| Temperatura pracy | -20°C do +50°C |
| Subskrypcja | Nie wymaga |
Prezentacja produktu:
Do pobrania
| Instrukcja obsługi Eufy SoloCam S340 |
Dodaj opinię
Ostatnio oglądane











