







| Zestaw 3 kamer wewnętrznych eufy Indoor Cam S350 | |
|---|---|
| Producent | eufy |
| Model | Indoor Cam S350 (2 pack) |
| Zawartość zestawu | 3 kamery Indoor Cam S350 |
| Liczba kamer w urządzeniu | Podwójna kamera |
| Rozdzielczość | Obiektyw szerokokątny 4K + teleobiektyw 2K |
| Zoom | Hybrydowy 8x |
| Detekcja człowieka | Do 30 ft (około 9 m) |
| Widzenie nocne | Doświetlenie do 40 ft (12 m), rozpoznawanie twarzy do 30 ft (9 m) |
| Pole widzenia | 130° |
| Obrót i pochylenie | Obrót poziomy 360°, pochylenie pionowe 75° |
| Tryb prywatności | Tak |
| Punkty patrolowe | Tak |
| Pamięć lokalna | Karta microSD do 128 GB |
| AI na urządzeniu | Wykrywanie ludzi, zwierząt i płaczu |
| Łączność Wi-Fi | Dwupasmowe Wi-Fi 6 |
| Integracje smart | Alexa, Google Assistant |
| Kompatybilność z HomeBase 3 / S380 | Tak |
| Temperatura pracy | 0°C do 40°C |
| Opłata miesięczna | Nie |
Prezentacja produktu:
Do pobrania
| Instrukcja obsługi EUFY Indoor Cam S350 |
Dodaj opinię
Ostatnio oglądane











