Inteligentny termostat WiFi Avatto WT20R-EH-16A-W-WiFi
Zdalna obsługa z poziomu aplikacji
Sterowanie głosem i zgodność z systemami smart home
Harmonogram tygodniowy oraz dostępne tryby działania
Dokładne ustawienia temperatury i stabilna praca
W zestawie otrzymujesz:
Kod producenta: WT20R-EH-16A-W-WiFi
Gwarancja: 12 miesięcy (gwarancja producenta)
Avatto WT20R-EH-16A-W-WiFi
Producent Avatto
Model WT20R-EH-16A-W-WiFi
Wodoodporność IP20
Obciążenie 16A max.
Sensor NTC3950,10K
Dokładność pomiaru ± 1°C
Zakres regulacji temperatury 5-45°C
Zakres pomiaru temperatury pomieszczenia 5–99°C
Pobór mocy <1,5 W
Wilgotność otoczenia 5–95% RH (bez kondensacji)
Zasilanie 95–240 V AC, 50–60 Hz