Inteligentny zamek Linus Smart Lock srebrny - YALE

INDEX
YALE.05/101200/SI
Ocena:
100% of 100
Waga:
1.1 kg

Wysyłka:

1 169,71 PLN

Inteligentny zamek Linus Smart Lock srebrny - YALE

Bezkluczowy zamek współpracujący z większością wkładek dwustronnych Euro/DIN zaprojektowany w celu ułatwienia Tobie życia oraz bezpieczeństwa.  Linus® Smart Lock to bezpieczny zamek, który umożliwia zaryglowanie i odryglowanie drzwi bez względu na to, gdzie jesteś. Otwórz drzwi bez klucza, sprawdź, kto wchodzi i kiedy, stwórz wirtualne klucze dla gości i sprawdź, czy drzwi są otwarte, czy zamknięte.

Przed zakupem - sprawdź kompatybilność wkładek w filmie poniżej.

W celu zyskania całkowitej swobody z funkcjonalności zamka i podłączenia się do domowej sieci Wi-Fi należy wyposażyć go w Centralę inteligentnego zamka Yale Connect Wi-Fi BridgeZamek posiada nowoczesny design, zaprojektowany został przez znanego szwajcarskiego projektanta, współzałożyciela siostrzanej firmy Augusta - Yvesa Béhara.

Linus Smart Lock Yale

Tworzymy inteligentny dom

Linus® jest idealnym produktem do dyskretnego usprawnienia inteligentnego domu. Daje możliwość współpracy z wiodącymi systemami inteligentnego domu, asystentami głosowymi i platformami hostingowymi, aby bez wysiłku kontrolować drzwi i zarządzać dostępem.

Wyróżniony jako inteligentny projekt i najlepsze zastosowane w swojej klasie materiały w najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego Red Dot, European Product Design Awards i Ambient Awards na targach CES Las Vegas w 2020 roku.

inteligentny zamek Linus Smart Lock

Inteligentny zamek Linus Smart Lock - Cechy:

 • Pełna kontrola w Twojej dłoni - Twój smartfon lub Apple Watch może być jednocześnie kluczem. Intuicyjna aplikacja Yale Access na urządzenia z systemem Android lub iOS umożliwia zdalne zarządzanie dostępem do domu. Monitoruj i zarządzaj dostępem, poprzez udzielanie dostępu zaufanym osobom, wyświetlaj aktywności i otrzymuj powiadomienia.*

           *wymagane jest urządzenie: centrala inteligentnego zamka Yale Connect Wi-Fi Bridge (nie zawarta w zestawie).

 • Funkcja Auto-Lock  - automatycznie rygluje zamek, gdy wychodzisz z domu, natychmiast po zamknięciu drzwi lub po określonym czasie, skonfigurowanym w aplikacji Yale Access. 
 • Funkcja Auto-Unlock - automatycznie odrygluje zamek kiedy wrócisz do domu i zbliżysz się do drzwi, wykorzystywana geolokalizacja. Wejdziesz do domu po prostu naciskając klamkę, nie musisz szukać kluczy.
 • Ochrona i bezpieczeństwo - Linus® Smart Lock wykorzystuje szyfrowanie Bluetooth Low Energy (BLE), a także 128-bitowe szyfrowanie AES i TLS, gwarantując bezpieczeństwo danych na poziomie bankowości internetowej
 • Udziel dostępu z dowolnego miejsca - zdalny dostęp, to szereg możliwości, gdy Ciebie nie ma a chcesz odryglować drzwi dla czekających pod drzwiami członkami rodziny, przyjaciółmi możesz to zrobić. Odrygluj zamek w drzwiach z dowolnego miejsca - gdy Linus® jest sparowany z urządzeniem Yale Connect Wi-Fi Bridge. 
 • Bardzo prosta instalacja - Linus® Smart Lock można łatwo zainstalować na istniejącej wkładce po wewnętrznej stronie drzwi wejściowych, dzięki czemu można zachować i używać dotychczasowych kluczy. Twoje drzwi wejściowe będą wyglądać z zewnątrz tak samo jak przedtem - bez ujawniania jakichkolwiek inteligentnych funkcji. Gdy istniejąca wkładka jest niekompatybilna, współpracę z zamkiem Linus® Smart Lock gwarantuje regulowana wkładka Linus® (nie zawarta w zestawie).

 • Doorsense™ - natychmiastowe powiadomienia o każdej zmianie: uchyleniu drzwi, bezpiecznym zaryglowaniu  - dowiesz się o tym pierwszy. 
 • Dostęp za pomocą kodu - współpraca z inteligenta klawiaturą YALE Smart Keypad (nie zawartą w zestawie) przynosi wiele korzyści. Chcesz wyjść na spacer z psem lub pobiegać, nie musisz martwić się o klucze. Jest to również proste rozwiązanie dla dzieci, gości czy osoby sprzątającej. 
 • Żywotność baterii pod kontrolą  - żywotność baterii uzależniona jest od liczby obrotów zamka, płynności otwierania drzwi oraz dziennej liczby otwierań.  Dzięki powiadomieniu o niskim poziomie naładowania baterii, będziesz wiedzieć kiedy je wymienić. Przy normalnym użytkowaniu baterie wystarczą na 6 do 9 miesięcy.

Zawartość zestawu:

 • Inteligentny zamek Linus Smart Lock srebrny - YALE,
 • Płyta montażowa,
 • Płytka Doorsense,
 • Taśma dwustronna,
 • Komplet baterii,
 • Klucz Imbusowy

Kompatybilność zamka:

pasuje do szerokiej gamy drzwi

Wymagania:

darmowa aplikacja Yale Access dla smartfonów z iOS i Android

Częstotliwość komunikacji pomiędzy zamkiem Linus® a akcesoriami:

Bluetooth 2.4GHz (wersja 4.2)

Technologia pomiędzy zamkiem Linus® a smartfonem:

przez Bluetooth lub przez Bluetooth i Wi-Fi, jeśli zamek sparowany jest z urządzeniem Yale Connect Wi-Fi Bridge.

Weryfikacja dwuetapowa:

 użytkownicy będą musieli zweryfikować swoją tożsamość za pomocą hasła, ale również adresu e-mail lub numeru telefonu

Szyfrowanie:

 Bluetooth Low Energy (BLE), a także 128-bitowe szyfrowanie AES i TLS, czyli bezpieczeństwo danych na poziomie bankowości internetowej

Wymiary produktu:

58 mm szerokości, 58 mm głębokości i 150 mm długości

Napisz własną recenzję
Inteligentny zamek Linus Smart Lock srebrny - YALE
Twoja ocenaZastosowanie zamkaAplikacja mobilna  LINUS SMART LOCK - sterowanie zamkiem z dowolnego miejscaZastosowanie inteligentnego zamka LINUS SMART LOCK w drzwiach zewnętrznych z klamką