• Opis produktu
 • Specyfikacja
 • Wideo
 • Opinie

Inteligentny zamek Linus Smart Lock srebrny - YALE

Bezkluczowy zamek współpracujący z większością wkładek dwustronnych Euro/DIN zaprojektowany w celu ułatwienia Tobie życia oraz bezpieczeństwa.  Linus® Smart Lock to bezpieczny zamek, który umożliwia zaryglowanie i odryglowanie drzwi bez względu na to, gdzie jesteś. Otwórz drzwi bez klucza, sprawdź, kto wchodzi i kiedy, stwórz wirtualne klucze dla gości i sprawdź, czy drzwi są otwarte, czy zamknięte.

Przed zakupem - sprawdź kompatybilność wkładek w filmie poniżej.

W celu zyskania całkowitej swobody z funkcjonalności zamka i podłączenia się do domowej sieci Wi-Fi należy wyposażyć go w Centralę inteligentnego zamka Yale Connect Wi-Fi BridgeZamek posiada nowoczesny design, zaprojektowany został przez znanego szwajcarskiego projektanta, współzałożyciela siostrzanej firmy Augusta - Yvesa Béhara.

Linus Smart Lock Yale

Tworzymy inteligentny dom

Linus® jest idealnym produktem do dyskretnego usprawnienia inteligentnego domu. Daje możliwość współpracy z wiodącymi systemami inteligentnego domu, asystentami głosowymi i platformami hostingowymi, aby bez wysiłku kontrolować drzwi i zarządzać dostępem.

Wyróżniony jako inteligentny projekt i najlepsze zastosowane w swojej klasie materiały w najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego Red Dot, European Product Design Awards i Ambient Awards na targach CES Las Vegas w 2020 roku.

inteligentny zamek Linus Smart Lock

Inteligentny zamek Linus Smart Lock - Cechy:

 • Pełna kontrola w Twojej dłoni - Twój smartfon lub Apple Watch może być jednocześnie kluczem. Intuicyjna aplikacja Yale Access na urządzenia z systemem Android lub iOS umożliwia zdalne zarządzanie dostępem do domu. Monitoruj i zarządzaj dostępem, poprzez udzielanie dostępu zaufanym osobom, wyświetlaj aktywności i otrzymuj powiadomienia.*

           *wymagane jest urządzenie: centrala inteligentnego zamka Yale Connect Wi-Fi Bridge (nie zawarta w zestawie).

 • Funkcja Auto-Lock  - automatycznie rygluje zamek, gdy wychodzisz z domu, natychmiast po zamknięciu drzwi lub po określonym czasie, skonfigurowanym w aplikacji Yale Access. 
 • Funkcja Auto-Unlock - automatycznie odrygluje zamek kiedy wrócisz do domu i zbliżysz się do drzwi, wykorzystywana geolokalizacja. Wejdziesz do domu po prostu naciskając klamkę, nie musisz szukać kluczy.
 • Ochrona i bezpieczeństwo - Linus® Smart Lock wykorzystuje szyfrowanie Bluetooth Low Energy (BLE), a także 128-bitowe szyfrowanie AES i TLS, gwarantując bezpieczeństwo danych na poziomie bankowości internetowej
 • Udziel dostępu z dowolnego miejsca - zdalny dostęp, to szereg możliwości, gdy Ciebie nie ma a chcesz odryglować drzwi dla czekających pod drzwiami członkami rodziny, przyjaciółmi możesz to zrobić. Odrygluj zamek w drzwiach z dowolnego miejsca - gdy Linus® jest sparowany z urządzeniem Yale Connect Wi-Fi Bridge. 
 • Bardzo prosta instalacja - Linus® Smart Lock można łatwo zainstalować na istniejącej wkładce po wewnętrznej stronie drzwi wejściowych, dzięki czemu można zachować i używać dotychczasowych kluczy. Twoje drzwi wejściowe będą wyglądać z zewnątrz tak samo jak przedtem - bez ujawniania jakichkolwiek inteligentnych funkcji. Gdy istniejąca wkładka jest niekompatybilna, współpracę z zamkiem Linus® Smart Lock gwarantuje regulowana wkładka Linus® (nie zawarta w zestawie).

 • Doorsense™ - natychmiastowe powiadomienia o każdej zmianie: uchyleniu drzwi, bezpiecznym zaryglowaniu  - dowiesz się o tym pierwszy. 
 • Dostęp za pomocą kodu - współpraca z inteligenta klawiaturą YALE Smart Keypad (nie zawartą w zestawie) przynosi wiele korzyści. Chcesz wyjść na spacer z psem lub pobiegać, nie musisz martwić się o klucze. Jest to również proste rozwiązanie dla dzieci, gości czy osoby sprzątającej. 
 • Żywotność baterii pod kontrolą  - żywotność baterii uzależniona jest od liczby obrotów zamka, płynności otwierania drzwi oraz dziennej liczby otwierań.  Dzięki powiadomieniu o niskim poziomie naładowania baterii, będziesz wiedzieć kiedy je wymienić. Przy normalnym użytkowaniu baterie wystarczą na 6 do 9 miesięcy.

Zawartość zestawu:

 • Inteligentny zamek Linus Smart Lock srebrny - YALE,
 • Płyta montażowa,
 • Płytka Doorsense,
 • Taśma dwustronna,
 • Komplet baterii,
 • Klucz Imbusowy

Kompatybilność zamka:

pasuje do szerokiej gamy drzwi

Wymagania:

darmowa aplikacja Yale Access dla smartfonów z iOS i Android

Częstotliwość komunikacji pomiędzy zamkiem Linus® a akcesoriami:

Bluetooth 2.4GHz (wersja 4.2)

Technologia pomiędzy zamkiem Linus® a smartfonem:

przez Bluetooth lub przez Bluetooth i Wi-Fi, jeśli zamek sparowany jest z urządzeniem Yale Connect Wi-Fi Bridge.

Weryfikacja dwuetapowa:

 użytkownicy będą musieli zweryfikować swoją tożsamość za pomocą hasła, ale również adresu e-mail lub numeru telefonu

Szyfrowanie:

 Bluetooth Low Energy (BLE), a także 128-bitowe szyfrowanie AES i TLS, czyli bezpieczeństwo danych na poziomie bankowości internetowej

Wymiary produktu:

58 mm szerokości, 58 mm głębokości i 150 mm długości

Opinie

Opinie klientów

5
12 Opinii
0
0
0
0
12
Współpracuje z Iphone
Konfiguracja również była prosta. Możesz zaprogramować klucze z IOS13 za pomocą iPhone'a!
Z psem na spacer
Zamek został dostarczony wczoraj i sam go założyłem w kilka minut. Wieczorem pierwsze okrążenie zrobiłem z psem bez kluczyka. Trochę się bałem, ale moja żona wciąż była w domu w nagłym wypadku. Wszystko się udało.
Polecam pod wynajem
Super opcja do apartamentu. Wysyłam kod najemcy i problem z głowy.
polecam
Jako instalator oceniam produkt jako wyśmienity. Łatwy montaż, przejrzysta aplikacja, prosta obsługa i jak na razie niezawodność działania.
mostek wifi
Fajny produkt, bardzo ładny wizualnie i z wytrzymałego materiału. Funkcjonalność, w połączeniu z mostkiem wi-fi,
naprawdę rewelacyjna. Dodatkowo prosty w obsłudze.
WIFI
Strzał w dziesiątkę. Zamek sprawdza się rewelacyjnie, a na dodatek bardzo łatwy w obsłudze i prosta instalacja.
Do biura
Prowadzę małą agencję reklamową, w 2021 miałem sporą rotację ludzi. Dlatego zamiast każdej z osób dawać klucze do biura, zamówiłem ten zamek. Ustawiłem w aplikacji dostępny w dni robocze na 09:00-17:00 i po problemie :) Mogę sobie pobierać raport wejść z aplikacji, więc wiem kto i o której przychodzi bądź kończy pracę. To o wiele lepsze i tańsze niż monitoring.
Zapieczenie PINEM
Dużym plusem samej aplikacji na androidzie jest możliwość zabezpieczenia wejścia dodatkowym kodem PIN. Nawet przy kradzieży telefonu, nikt nie uzyska dostępu, bo aplikacja wymaga dodatkowy kod PIN. Ponadto możliwość przesyłania linku z dostępem , jest na plus. Korzystałem z tego kilka razy na urlopie, wysyłając rodzicom zdalny dostęp do drzwi mieszkania.
żywotność baterii
Zdecydowałem się na Linus smart lock, bo mi się spodobał. Do tego ma wysoką żywotność baterii (ilość otwarć drzwi).
Bardzo dobra jakość i funkcjonalność.
Zamek, który rozwiązuje kwestię dostępów dla wszystkich członków rodziny. Dodatkowo wiem, kiedy ktoś wyszedł z domu. Zaskoczyła mnie łatwość montażu zamka. Najważniejsze - nie muszę już nosić kluczy do domu. Polecam. P.S. Dodatkowym walorem jest wysoka estetyka produktu.
10
20
50
Strona

Ostatnio oglądane