• Opis produktu
 • Specyfikacja
 • Wideo
 • Opinie

Inteligentny zamek Linus Smart Lock czarny - YALE

Bezkluczowy zamek współpracujący z większością wkładek dwustronnych Euro/DIN zaprojektowany w celu ułatwienia Tobie życia oraz bezpieczeństwa.  Linus® Smart Lock to bezpieczny zamek, który umożliwia zaryglowanie i odryglowanie drzwi bez względu na to, gdzie jesteś. Otwórz drzwi bez klucza, sprawdź, kto wchodzi i kiedy, stwórz wirtualne klucze dla gości i sprawdź, czy drzwi są otwarte, czy zamknięte.

Przed zakupem - sprawdź kompatybilność wkładek w filmie poniżej.

W celu zyskania całkowitej swobody z funkcjonalności zamka i podłączenia się do domowej sieci Wi-Fi należy wyposażyć go w Centralę inteligentnego zamka Yale Connect Wi-Fi Bridge. Zamek posiada nowoczesny design, zaprojektowany został przez znanego szwajcarskiego projektanta, współzałożyciela siostrzanej firmy Augusta - Yvesa Béhara. 

Linus Smart Lock Yale

Tworzymy inteligentny dom

Linus® jest idealnym produktem do dyskretnego usprawnienia inteligentnego domu. Daje możliwość współpracy z wiodącymi systemami inteligentnego domu, asystentami głosowymi i platformami hostingowymi, aby bez wysiłku kontrolować drzwi i zarządzać dostępem.

Wyróżniony jako inteligentny projekt i najlepsze zastosowane w swojej klasie materiały w najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego Red Dot, European Product Design Awards i Ambient Awards na targach CES Las Vegas w 2020 roku.

inteligentny zamek Linus Smart Lock

Inteligentny zamek Linus Smart Lock - Cechy:

 • Pełna kontrola w Twojej dłoni - Twój smartfon lub Apple Watch może być jednocześnie kluczem. Intuicyjna aplikacja Yale Access na urządzenia z systemem Android lub iOS umożliwia zdalne zarządzanie dostępem do domu. Monitoruj i zarządzaj dostępem, poprzez udzielanie dostępu zaufanym osobom, wyświetlaj aktywności i otrzymuj powiadomienia.* *wymagane jest urządzenie: centrala inteligentnego zamka Yale Connect Wi-Fi Bridge (nie zawarta w zestawie).
 • Funkcja Auto-Lock  - automatycznie rygluje zamek, gdy wychodzisz z domu, natychmiast po zamknięciu drzwi lub po określonym czasie, skonfigurowanym w aplikacji Yale Access. 
 • Funkcja Auto-Unlock - automatycznie odrygluje zamek kiedy wrócisz do domu i zbliżysz się do drzwi, wykorzystywana geolokalizacja. Wejdziesz do domu po prostu naciskając klamkę, nie musisz szukać kluczy.
 • Ochrona i bezpieczeństwo - Linus® Smart Lock wykorzystuje szyfrowanie Bluetooth Low Energy (BLE), a także 128-bitowe szyfrowanie AES i TLS, gwarantując bezpieczeństwo danych na poziomie bankowości internetowej
 • Udziel dostępu z dowolnego miejsca - zdalny dostęp, to szereg możliwości, gdy Ciebie nie ma a chcesz odryglować drzwi dla czekających pod drzwiami członkami rodziny, przyjaciółmi możesz to zrobić. Odrygluj zamek w drzwiach z dowolnego miejsca - gdy Linus® jest sparowany z urządzeniem Yale Connect Wi-Fi Bridge. 
 • Bardzo prosta instalacja - Linus® Smart Lock można łatwo zainstalować na istniejącej wkładce po wewnętrznej stronie drzwi wejściowych, dzięki czemu można zachować i używać dotychczasowych kluczy. Twoje drzwi wejściowe będą wyglądać z zewnątrz tak samo jak przedtem - bez ujawniania jakichkolwiek inteligentnych funkcji. Gdy istniejąca wkładka jest niekompatybilna, współpracę z zamkiem Linus® Smart Lock gwarantuje regulowana wkładka Linus® (nie zawarta w zestawie).
 • Doorsense™ - natychmiastowe powiadomienia o każdej zmianie: uchyleniu drzwi, bezpiecznym zaryglowaniu  - dowiesz się o tym pierwszy. 
 • Dostęp za pomocą kodu - współpraca z inteligenta klawiaturą YALE Smart Keypad (nie zawartą w zestawie) przynosi wiele korzyści. Chcesz wyjść na spacer z psem lub pobiegać, nie musisz martwić się o klucze. Jest to również proste rozwiązanie dla dzieci, gości czy osoby sprzątającej. 
 • Żywotność baterii pod kontrolą  - żywotność baterii uzależniona jest od liczby obrotów zamka, płynności otwierania drzwi oraz dziennej liczby otwierań.  Dzięki powiadomieniu o niskim poziomie naładowania baterii, będziesz wiedzieć kiedy je wymienić. Przy normalnym użytkowaniu baterie wystarczą na 6 do 9 miesięcy.

Zawartość zestawu:

 • Inteligentny zamek Linus Smart Lock czarny - YALE,
 • Płyta montażowa,
 • Płytka Doorsense,
 • Taśma dwustronna,
 • Komplet baterii,
 • Klucz Imbusowy

Kompatybilność zamka:

pasuje do szerokiej gamy drzwi

Wymagania:

darmowa aplikacja Yale Access dla smartfonów z iOS i Android

Częstotliwość komunikacji pomiędzy zamkiem Linus® a akcesoriami:

Bluetooth 2.4GHz (wersja 4.2)

Technologia pomiędzy zamkiem Linus® a smartfonem:

przez Bluetooth lub przez Bluetooth i Wi-Fi, jeśli zamek sparowany jest z urządzeniem Yale Connect Wi-Fi Bridge.

Weryfikacja dwuetapowa:

 użytkownicy będą musieli zweryfikować swoją tożsamość za pomocą hasła, ale również adresu e-mail lub numeru telefonu

Szyfrowanie:

 Bluetooth Low Energy (BLE), a także 128-bitowe szyfrowanie AES i TLS, czyli bezpieczeństwo danych na poziomie bankowości internetowej

Wymiary produktu:

58 mm szerokości, 58 mm głębokości i 150 mm długości

Opinie

Opinie klientów

5
6 Opinii
0
0
0
0
6
jest ok
Jak na razie sprawdza się idealnie. Produkt mam od niedawna ale wygląd, jakość i funkcjonalność na miarę moich oczekiwań, jestem zadowolony z produktu.
Fajny zamek
Zamek bardzo fajny i w pełni spełnia swoją rolę. Skusił mnie opis na stronie, trochę popytałem i kupiłem. Nie żałuję, bo okazało się, że to akurat to, czego oczekiwałem, dostałem.
polecam
Szybka dostawa, dobra jakość, zero problemów z zamówieniem. Sam produkt warty polecenia, bo jakość znakomita w dobrej cenie.
ZAKUP W DOBREJ CENIE
OPINA JAK NAJBARDZIEJ POZYTYWNA. TOWAR ZGODNY Z ZAMÓWIENIEM, SZYBKO DOSTARCZONY. DŁUGO SZUKAŁEM CZEGOŚ TEGO RODZAJU I TUTAJ NA STRONIE ZNALAZŁEM.
Udany zakup
Zakup określić mogę jako bardzo udany. Szukałem dokładnie czegoś takiego i tutaj znalazłem. Fajny design, dobre wykonanie, bardzo dobre rozwiązanie. Produkt dobrze zabezpieczony na czas transportu.
the best
Jedna z najlepszych rzeczy jakie ostatnio kupiłem. Szczególnie powiadomienia jakie dostaje, kto otworzył, kiedy i automatyczne otwieranie jak podchodzę do drzwi. Super
10
20
50

Ostatnio oglądane

Czat