Kupuj wg

Skrzynki na listy dla domu i lokatorskie

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 18

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 18

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Skrzynki na listy

Skrzynki na listy to tradycyjny i wymagany prawnie element elewacji budynków mieszkalnych. Skrzynka na listy w domku jednorodzinnym to gwarancja bezpieczeństwa dla naszej korespondencji przed czynnikami zewnętrznymi oraz dostaniem się w niepowołane ręce. Lokatorskie skrzynki na listy składają się z różnej liczby modułów i każdy z nich posiada dopasowany kluczyk.

Skrzynki na listy w sklepie Bonmario.com

W ofercie sklepu internetowego Bonmario.com znajduje się szeroka oferta skrzynek na listy, wykonanych z wysokiej jakości materiałów i w atrakcyjnej cenie. Proponujemy tradycyjne modele oraz te bardziej nowoczesne z wbudowanym wideodomofonem, skrzynki przelotowe do zabudowy a także lokatorskie skrzynki na listy. Każda oferowana przez nas skrzynka na listy może zostać odpowiednio dopasowana do charakteru i wyglądu budynku. 

W razie wątpliwości lub pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie pomogą w doborze odpowiedniej skrzynki na listy.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem naszego sklepu, między innymi lampy zewnętrzne, napędy do bram, systemy balustrad szklanych i wiele innych!

Nowości

Zobacz więcej