Kupuj wg

Skrzynki na listy. Skrzynki pocztowe | Skrzynki na listy dla domu. Skrzynki lokatorskie

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Skrzynki na listy w sklepie bonmario.com

Skrzynki na listy to tradycyjny i wymagany prawnie element elewacji każdego budynku  mieszkalnego. Skrzynka na listy w domku jednorodzinnym to gwarancja ochrony korespondencji przed czynnikami zewnętrznymi oraz dostaniem się jej w niepowołane ręce.

W ofercie sklepu internetowego bonmario.com znajduje się szeroka oferta skrzynek na listy, wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Proponujemy tradycyjne modele oraz te bardziej nowoczesne skrzynki na listy przelotowe do zabudowy w ogrodzeniu a także lokatorskie skrzynki na listy. Każda oferowana przez nas skrzynka może zostać odpowiednio dopasowana do charakteru i wyglądu budynku.

Skrzynka przelotowa na listy - do zabudowy w ogrodzeniu

Przed podjęciem decyzji, jaką skrzynkę na listy kupić, należy rozważyć warunki, w których będzie ona zamocowana. Skrzynka przelotowa na listy może być trwale zabudowana w murowanym słupku ogrodzenia. Dzięki temu mamy lepszą gwarancję zabezpieczenia skrzynki przed jej uszkodzeniem i czynnikami atmosferycznymi. Wiele osób decyduje się na przelotowe skrzynki na listy ze względu na ich estetyczne wykonanie. Od frontu ogrodzenia widoczny jest jej panel z wrzutnikiem i ewentualnym wyposażeniem (np. wideodomofonemoznaczeniem domu).

Skrzynki lokatorskie - praktyczne i bezpieczne

Skrzynki lokatorskie są przeznaczone do budownictwa wielorodzinnego i charakteryzują się większą liczbą kasetek na korespondencję, a co za tym idzie - mogą służyć jednocześnie większej liczbie użytkowników. Skrzynki lokatorskie można podzielić na takie, które montuje się na ścianie lub skrzynki do zabudowy. Składają się z różnej liczby modułów, dzięki czemu można je dowolnie dostosować do liczby mieszkań w danym budynku. Plusem wykonanych ze stali nierdzewnej skrzynek lokatorskich jest nie tylko bezpieczeństwo dla korespondencji, ale także ich estetyczny wygląd.

W razie wątpliwości lub pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie pomogą w doborze odpowiedniej skrzynki na listy.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem produktów przydatnych w każdym domu, takim jak: lampy zewnętrzne, napędy do bram, systemy balustrad szklanych i wiele innych!

Nowości

Zobacz więcej

Promocje

Zobacz więcej