Napędy do bram

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-30 z 31

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-30 z 31

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Strona

Sterowana pilotem brama to nie tylko ogromny komfort i bezpieczeństwo, ale także oszczędność czasu. Nie musisz wysiadać z auta, aby dostać się na teren własnej posesji czy wjechać do garażu. Jest to wygodne zwłaszcza w chłodne i deszczowe dni. O komforcie korzystania z takiego rozwiązania decydują w znacznej mierze napędy odpowiedzialne za zdalne sterowanie bramą. W sklepie Bonmario znajdziesz wysokiej klasy napędy do bram znanych i cenionych na rynku producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Napędy do bram - jakie wybrać?

Na skuteczność działania zdalnie sterowanej bramy wpływ mają przede wszystkim parametry techniczne napędów, które różnią się w zależności od tego, czy brama jest dwuskrzydłowa, przesuwna czy garażowa. Podstawowe kryterium stanowi zatem rodzaj bramy. Dobór odpowiedniego siłownika zależy także od jej wagi. Kolejny ważny parametr to szybkość otwierania bramy - w tym przypadku warto również zwrócić uwagę na zasięg pilota - im dłuższy, tym krótszy czas oczekiwania. Napędy do bram dobierane są także pod kątem intensywności użytkowania - w przypadku posesji prywatnych przewidziane jest około 20-30 cykli w ciągu doby. Kolejna ważna kwestia to system otwierania bramy w przypadku braku zasilania - warto zwrócić uwagę, w jaki sposób jest ona chroniona w przypadku awarii elektryki - tak, aby na posesję nie dostali się nieproszeni goście. O sprawności systemu zadecyduje także zakres temperatur, w jakim siłownik może działać - to ważne, aby w przypadku ujemnych temperatur napędy do bram nie zawodziły.

Napędy do bram - cena i producenci

W ofercie sklepu internetowego Bonmario znajdziesz napędy do bram znanych i renomowanych firm: BENINCA, BFT, CAME, FAAC, NICE, SEA czy LOCINOX. Wszystkie urządzenia wyprodukowano zgodnie z najwyższymi wymogami i standardami europejskimi. Oferowane przez nas produkty objęte są rękojmią oraz gwarancją. Cena napędów do bram zależy od wielu czynników takich jak rodzaj bramy, jej maksymalny ciężar, dodatkowe akcesoria czy rodzaj producenta. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem produktów w naszym sklepie.

Nowości

Zobacz więcej

Promocje

Zobacz więcej