pozycja rosnąco
indeks rosnąco
indeks malejąco
cena rosnąco
cena malejąco
alfabetycznie rosnąco
alfabetycznie malejąco
36
72
108

Szyny do bram

Liczba produktów:

Ostatnio oglądane

Szyny do bram przesuwnych służą do podtrzymywania bramy, są przesuwane po rolkach wózków jezdnych. Szyny znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego są odpowiednio wyprofilowane, a po zamontowaniu wózków oraz rolek, poruszają się bez zacięć. Systemy, odpowiedzialne za otwieranie oraz zamykanie, działają lekko, ponieważ do ich produkcji zastosowano trwałą oraz odporną na uszkodzenia stal.

Szyna do bramy przesuwnej

Szyny do bram z naszego asortymentu są właściwie zabezpieczone, ocynkowane i proste w montażu. Mogą być użytkowane z powodzeniem, nawet przy trudnych warunkach atmosferycznych. Bardzo wysokie lub niskie temperatury, śnieg, deszcz, a nawet szkodliwe substancje chemiczne, nie uszkodzą szyn. Elementy te nie rdzewieją ani nie zacinają się, a przy właściwej pielęgnacji, nie sprawiają problemów nawet zimą.

Ceownik do bramy przesuwnej jest wyrobem hutniczym, który jest dostępny w formie prostych odcinków, w wielu wymiarach. Szyny są gięte z metalu lub walcowane, przy ich produkcji wykorzystywana jest wysoka lub niska temperatura. Ceowniki znajdują swoje zastosowanie w wielu konstrukcjach budowlanych. Są one solidne, wytrzymałe oraz uniwersalne. Dzięki dużej dostępności z łatwością można je dostosować do indywidualnych potrzeb.

Szyna bramy przesuwnej – zastosowanie

Szyny do bramy przesuwnej mogą zapewnić długie i komfortowe użytkowanie, jeśli zostaną odpowiednio dopasowane do rodzaju bramy i jej wielkości. Profil bramowy musi utrzymać ciężar, wielkość bramy, a ta podczas przesuwania oraz zamykania powinna być lekka.

  • Do konstrukcji mniejszych bram przesuwnych oraz furtek, warto dopasować mniejsze szyny (około 50 mm x 50 mm – 60 mm x 60 mm).
  • Do konstrukcji większych bram, o długości średnio 6 lub 7 metrów, należy stosować szyny do bram przesuwnych o średniej wielkości (około 70 mm x 70 mm – 80 mm x 80 mm).
  • Do konstrukcji bardzo dużych bram przesuwnych, których długość sięga 8 lub 9 metrów, wykorzystuje się szyny przesuwne największe (około 80 mm x 80 mm – 140 mm x 140 mm).

Po wyborze właściwych szyn do wielkości i wagi bram przesuwnych można zdecydować się na konkretne wózki oraz rolki.

Szyna jezdna do bramy – oferta sklepu internetowego bonmario.com

Prowadnice do bram przesuwnych są dostępne w naszym sklepie online wraz z niezbędnymi akcesoriami. Dzięki tym zestawom można zbudować solidną oraz trwałą konstrukcję, która będzie służyła długo, bez względu na warunki i częstotliwość użytkowania.

  • Szyna do bramy przesuwnej – są to stalowe elementy, ceowniki, stosowane do bram przesuwnych, samonośnych, wyjazdowych/wjazdowych. Są one dostępne w wielkościach: 32 mm x 32 mm, 35 mm x 32 mm, 50 mm x 46 mm, 50 mm x 50 mm, 60 mm x 60 mm, 68 mm x 64 mm, 68 mm x 68 mm, 70 mm x 70 mm, 80 mm x 80 mm, 100 mm x 89 mm, 140 mm x 140 mm.
  • Szyna do bram podwieszanych – są to stalowe elementy stosowane do bram podwieszanych. Na linii szyny podwieszanej poruszają się rolki górne oraz wózki jezdne. 
  • Łącznik do szyny bramy przesuwnej – są to ocynkowane elementy łączące szyny, wykorzystywane w montowaniu bram podwieszanych.
  • Wieszak do szyny – są to ocynkowane elementy z mocowaniem bocznym, wykorzystywane w montowaniu bram podwieszanych.

Konstrukcje szynowe wykorzystywane do montażu bram, muszą charakteryzować się dobrym wykonaniem, solidnością i odpornością na uszkodzenia. W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości elementy jezdne do bram, które odpowiednio skomponowane, służą przez długie lata. Zachęcamy do sprawdzenia asortymentu i zapraszamy do kontaktu.

Czat